Зволожувач повітря

zvolozhuvach pov trya 1 - Зволожувач повітря

Надмірна сухість в приміщенні здатна доставити його мешканцям істотний дискомфорт, адже людина на 70% складається з води. При зниженій вологості в кімнаті на поверхнях всіх предметів і меблів буде накопичуватися зайва кількість статичної електрики. Щоб уникнути неприємних наслідків рекомендується встановлювати зволожувач повітря, який створить максимально комфортну вологість у вашій кімнаті. У даній статті ми розповімо про особливості подібних приладів і основні правила їх використання.

Чим небезпечний низький рівень вологості?

Мало хто замислюється про небезпеки, які може таїти в собі невидимий людському оку повітря. Його надмірна сухість у кімнаті може стати основною причиною розвитку цілого ряду фізіологічних проблем. Першими сигналами тривоги зазвичай є наступні симптоми:

  1. Стягнутість шкірних покривів.
  2. Сухість ротової порожнини і слизових носа.
  3. Лущення рук.
  4. Утруднене дихання.
  5. Головний біль.
  6. Запаморочення.
  7. Втома.
  8. Неуважність.
  9. Млявість.

Важливо! Пил — джерело хвороб. З нею обов’язково потрібно боротися. Чим небезпечна пил житло? Звідки вона береться? Які способи боротьби з нею існують? Відповіді на ці та інші питання ми детально розібрали у статті «Як позбутися від пилу в квартирі?»

zvolozhuvach pov trya 2 - Зволожувач повітря

При виникненні подібних симптомів не варто відразу ж бігти до лікаря, адже найімовірніше, проблема полягає в недостатній зволоженості вашої квартири. У даній ситуації вам знадобиться зволожувач повітря для будинку.

Важливо! Після повернення з пологового будинку, подбайте про створення максимально комфортного мікроклімату в дитячій кімнаті. Надмірна сухість часто є причиною виникнення нежиті та застуди у малюків. В нашому окремому огляді ми допоможемо вам підібрати «Кращий зволожувач повітря для дітей».

Типи зволожувачів

Вирішивши вибрати зволожувач повітря для квартири, слід пам’ятати, що на сучасному ринку представлена велика різноманітність приладів різних моделей. Найбільш популярними сьогодні є наступні типи обладнання:

  1. Паровий пристрій. Даний тип побутових зволожувачів повітря працює за принципом випаровування гарячої води при досягненні певної температури. Прилади цієї моделі мають високу продуктивність, а тому можуть істотно підвищити вологість у приміщенні. Зупинивши увагу на конкретній моделі, переконайтеся, що прилад обладнаний гігрометром, який полегшить вам процедуру контролю рівня вологості.
  2. Ультразвуковий пристрій. Даний прилад перетворює вологу в газоподібний стан завдяки впливу високочастотних коливань. Основною перевагою такого приладу є незначна потужність при гідному рівні продуктивності.
  3. Пристрій холодного випаровування. Дане обладнання є класичним варіантом подібної техніки, який працює за принципом пропуску повітря через прилад з вбудованим випарником.
  4. Очищувач повітря з функцією зволоження. Цей пристрій має комбінований принцип дії. Крім регулювання рівня вологості у приміщенні, виконує додаткову очистку повітря від пилу та інших шкідливих домішок.

Важливо! Очистити повітря від пилу та інших домішок також можна за допомогою іонізатора. Ми докладно розповіли про це пристрої в пості «Зволожувач повітря з іонізатором».

zvolozhuvach pov trya 3 - Зволожувач повітря

Важливо! Різноманітність всіляких пристроїв, якими рясніє ринок, дуже часто заводить у глухий кут. Часто трапляється, що одні і ті ж функції можуть виконувати різні прилади. На нашому порталі корисних порад ми підготували порівняння таких пристроїв в окремому огляді. Дізнайтеся, «Мийка повітря або зволожувач — що краще?».

Як вибрати зволожувач повітря для будинку?

При підборі такого приладу особливу увагу приділіть наступним характеристикам приладу:

  1. Продуктивність пристрою. Даний показник вибирається у відповідності з площею вашого приміщення. Прилад призначений для коригування значення вологості в одній з кімнат вашої квартири.
  2. Енергоекономічність. Для визначення даного показника зверніть увагу на потужність приладу. Наприклад, паровий пристрій споживає електрику в межах 300-600 Вт, але в той же час, ультразвукова модель не поступається по продуктивності і споживає не більше 40 Вт.
  3. Рівень шуму. Перед тим, як вибрати зволожувач повітря, зверніть увагу на його показники гучності. Найбільш оптимальним у процесі цілодобової експлуатації приладу є рівень звуку не більше 35-40 дБ.
  4. Обладнання з гігрометром не тільки виконує свою пряму функцію, але і дозволить контролювати цей показник.
  5. Наявність додаткових функцій. Деякі моделі оснащуються інформаційним дисплеєм, який демонструє актуальні параметри повітря в кімнаті.

Важливо! Будь зволожувач має рівень дії близько 1,5 метрів, тому слід якомога частіше міняти місце розташування приладу. Всю корисну інформацію з цього приводу читайте в статті «Де краще ставити зволожувач повітря в кімнаті?»

zvolozhuvach pov trya 4 - Зволожувач повітря

Прилади від популярних виробників

На сучасному ринку побутових зволожувачів повітря можна зустріти велику різноманітність моделей від різних виробників, а тому зробити вибір на користь певного приладу досить складно. Найбільшою популярністю сьогодні користуються пристрої від наступних торгових марок:

  1. Plaston — надійний швейцарський виробник, який постачає на ринок зволожувачі повітря таких моделей, як Air-O-Swiss Boneco. Незважаючи на досить високу вартість подібних пристроїв, вони відрізняються досить ефективною, тихою і безпечною роботою.
  2. Electrolux — шведська компанія, призначені для зволоження повітря прилади якої не тільки володіють високою якістю роботи, але і оригінальним дизайнерським оформленням.
  3. Aircomfort — італійська компанія, виробнича лінійка зволожувачів повітря якої відрізняється не тільки привабливим дизайнерським оформленням, але і підвищеною функціональністю.

Важливо! Жоден виробник не застрахований від виникнення шлюбів, а тому перш ніж придбати зволожувач, проведіть тестовий пуск приладу і порівняйте його з іншими моделями.

Відеоматеріал

У даній статті ми розповіли вам про особливості та основні характеристики побутових зволожувачів повітря, а також особливості вибору таких побутових приладів. Сподіваємося, що мікроклімат вашої квартири буде максимально комфортним і безпечним для здоров’я.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code